Ste ljubitelj kave in si dneva brez omamno dišečega, poživljajočega napitka ne znate predstavljati? Delate v gostinstvu in bi želeli pridobiti dodatno znanje o pripravi in strežbi kave?
Priporočamo vam BARISTA ACADEMY NEJC KNEZ S.P. iz Osrednje Slovenije, kjer pod budnim očesom strokovnjaka ponujamo učenje latte art in barista tečaje.

Učenje latte art in barista tečaji so namenjeni tako posameznikom kot zaposlenim v podjetjih (predvsem v gostinstvu), ki želijo svojim gostom ponuditi nekaj več kot le kavo.
Sedež podjetja imamo v Preserjah, na voljo pa smo interesentom in vse Osrednje Slovenije in tudi širše.
Ponudite vrhunskost, užitek in edinstvenost izkušnje. Pri nas vam povemo veliko koristnih informacij in vas naučimo tehnike priprave, strežbe najboljše kave.

Naučili se boste osnov latte art in pod vodstvom izkušenih in usposobljenih učiteljev razvili sposobnost ustvarjanja čudovitih podob iz spenjenega mleka.
Ker pa brez izvrstne kave ne gre, boste z našimi barista tečaji v Sloveniji postali odličen barista, ki bo kavo pripravil na profesionalen način in zagotovil odličen okus in kakovost
Če bi se radi vpisali na učenje latte art in barista tečaje v Osrednji Sloveniji, smo pravi naslov za vas, le kontaktirajte nas. Dosegljiv smo vam na zgoraj navedene podatke, vabljeni, da nas pokličete in z veseljem vam bomo podali več informacij in vas povabili k sodelovanju.
Povpraševanja
Ocene 1
Odlično
Profesionalno in ugodno