Načrtujete krajši vikend oddih ali pa daljše počitnice v okolici Kozjanskega? Bi si želeli izkusiti enkratno nastanitev, ki je še niste?
Vabljeni v Apartma Spider, ki ga oddaja Albina Pajek – sobodajalka, in je pravzaprav apartma na Kozolcu (Kozjansko). Zagotovite si izkušnjo, ki ni le udobna in simpatična, pač pa je še dolgo ne boste pozabili.

V krasni, tihi okolici Kozjanskega, vas čaka enkratna nastanitev za vaš podaljšan vikend ali počitnice. Udoben, prostoren apartma na kozolcu, poln domačnosti, vas bo navdušil.
V našem apartmaju na Kozolcu sprejmemo do 6 oseb, zato je odlična izbira za družine in tudi za manjšo skupino prijateljev, ki si želijo uživati v naravi v skupni nastanitvi.
V apartmaju ponujamo udobno bivanje z odličnim izhodiščem za raziskovanje lepot kozjanskega območja.
Apartma na Kozolcu na Kozjanskem je:

Apartma na Kozolcu vam nudi udobje, ki ga potrebujete za kakovostno bivanje:

V bližini apartmaja na Kozolcu imate številne možnosti za športno udejstvovanje, saj so v bližini lokacije za pohodništvo, kolesarjenje, konjeništvo, izleti za družine... Med priljubljenimi točkami za obisk, ko ste na Kozjanskem, je zagotovo Kozjanski park, Kozjansko pa je dom tudi številnim kulturnim znamenitostim (samostan Olimje, mlini, gradovi...). Prav tako pa boste tu našli pestro kulinarično ponudbo.
Ne odlašajte in kontaktirajte naš apartma na Kozolcu na Kozjanskem. Z veseljem se vam bomo v celoti posvetili in vam skušali najti kar najboljši termin za rezervacijo.
Veselimo se vašega obiska!
Cenik:
Cene so odvisne od sezone, za več informacij stopite v stik z nami in z veseljem bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja.

Povpraševanja
Ocene 8
Wir waren jetzt schon das zweite mal dort und dieses mal mit einer Gruppe von 8 Personen und 2 Kindern. Es sind beides wunderschöne Häuser mit viel Liebe zum Detail. Man hat eine wunderschöne Aussicht und die Häuser sind super sauber. Familie Pajek ist ein Traum von einem Gastgeber. So herzlich und so sehr drauf bedacht das es einem an nichts fehlt. Vielen Dank für wirklich alles wir werden definitiv immer wieder kommen. Das Frühstück ist mit so viel Liebe hergerichtet und es wird einfach auf jeden Wunsch eingegangen. Das Essen ist sensationell Lecker. Ob die Wurst oder der Tee hier wird noch alles selbst gemacht. Der Wein oder die Biene Maja (ein Kurzer) schmecken sensationell. Natürlich auch selbst gemacht. Man kann Rehe füttern oder mit Tobi oder Mitzi dem Hund oder Katze spielen den die sind auch mega lieb und verkuschelt. Hier passt einfach alles. Diese Ruhe wenn man zum Sonnenuntergang draußen sitzt ist unbeschreiblich schön. Ruhe und Natur die perfekte Kombination. Wir sind wahnsinnig gerne bei Euch und freuen uns schon auf das nächste Mal. Danke danke Danke eigentlich hättet Ihr 10 Sterne verdient. Bis bald wir freuen uns schon.
Ali nam lahko zaupate, kaj vam ne ustreza?