Videz prostora lahko običajno enostavno polepšamo, če se odločimo za spremembe na tleh in stenah. Pri prenovi doma ali poslovnega prostora so namreč prav detajli tisti, ki ustvarijo pravi vtis. V podjetju Gregor Mertik s.p. poskrbimo, da so prostori ne le funkcionalni, ampak tudi estetsko dovršeni. Naše storitve vključujejo kakovostne talne in stenske obloge v Prekmurju, kjer naročnikom ponujamo trajne, moderne in prilagodljive rešitve.
Veliko povpraševanja je po materialih, ki združujejo obstojnost, enostavno vzdrževanje in lep videz. Prav zato pri nas naročniki najdejo obloge, ki se prilagodijo različnim slogom – od klasičnega do sodobnega. Ne glede na to, ali gre za dnevno sobo, kopalnico, kuhinjo ali poslovni prostor, skupaj poiščemo rešitve, ki ustrezajo prostoru in potrebam uporabnika.
Naša prednost je, da združujemo bogate izkušnje z občutkom za estetiko. Pri vsakem projektu se posvetimo podrobnostim in poskrbimo, da je končni rezultat trajen, varen in vizualno privlačen.

Pogosto nas naročniki izberejo pri prenovah stanovanj ali poslovnih prostorov, kjer želijo sodoben videz in trajno rešitev. Z našimi oblogami lahko popolnoma spremenimo videz prostora, ne da bi bilo potrebno zahtevno gradbeno delo.
Na področju talnih in stenskih oblog v Prekmurju nudimo širok spekter storitev. Najpogosteje gre za:
Talne obloge morajo biti trpežne in prijetne na pogled, saj so vsakodnevno v uporabi. Stenske obloge pa so odličen način, da prostor zaščitimo pred obrabo in mu hkrati dodamo značaj. Pri obeh vrstah oblog uporabljamo preverjene materiale, ki zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in enostavno vzdrževanje. Lahko ste prepričani, da bomo tudi za vas uporabili le najboljše materiale, ki so znani po vzdržljivosti in odpornosti na praske.

Imamo veliko zadovoljnih strank, ki ne morejo prehvaliti naše ponudbe, vedno pa smo veseli tudi novih naročnikov. Naše podjetje izstopa po kakovostni izvedbi in prilagodljivem pristopu. Stranke nas izberejo, ker nudimo:
Vsak projekt začnemo s posvetom, kjer ugotovimo želje naročnika. Nato pripravimo načrt in izvedemo delo z največjo mero natančnosti. Naš cilj je, da je vsak prostor po prenovi funkcionalen in estetsko dovršen ter urejen tako, kot najbolj ustreza strankam.
Poleg polaganja talnih in stenskih oblog izvajamo tudi suhomontažna dela v Prekmurju, kar pomeni, da lahko naročnikom ponudimo celovite rešitve pri prenovi notranjih prostorov. Združitev oblog in suhomontaže prinaša popoln rezultat, ki prostoru daje svežino in trajnost.
Cenik - talne in stenske obloge Prekmurje:
Cena oblog je odvisna od vrste materiala, obsega dela in zahtevnosti izvedbe. Za informativno ponudbo nas kontaktirajte – pripravimo pregledno rešitev, prilagojeno vašim željam in proračunu.

Povpraševanja
Ocene 1
Odlična izvedba za obloge na tleh in stenah
Pri Gregorju Mertiku smo naročili talne in stenske obloge v hiši v Prekmurju. Vse je bilo izvedeno natančno, z odličnimi materiali in v dogovorjenem roku. Prostor je dobil povsem nov videz – zelo priporočam!