Vas veseli tek in radi tečete? Bi želeli, da bi imel tudi vaš otrok rad tek in da bi tekel na organiziranih skupinskih tekih? Bi se radi z otroki pridružili kakšni športni zvezi in postali del te skupnosti?
Potem ste na pravem mestu, saj vam lahko v Športni zvezi Rogaška Slatina ponudimo prav to in še več. Vabimo vas na Rogaški tek v Rogaški Slatini na Savinjskem.

V Športni zvezi Rogaška Slatina vsako leto organiziramo tradicionalni Rogaški tek, ki je namenjen otrokom in mladostnikom, prijava nanj pa ni potrebna. Poteka v središču Rogaške Slatine, v okolici Evropske ploščadi.
Naš Rogaški tek v Rogaški Slatini na Savinjskem običajno organiziramo v pridihu dobrodelnosti. Od udeležencev teka pobiramo prostovoljne prispevke ob nakupu palačink, zbrana sredstva pa potem oddamo v dobrodelne namene.
Leta 2023 smo imeli na Rogaškem teku v Rogaški Slatini na Savinjskem rekordno udeležbo otrok, saj se jih je teka udeležilo kar več kot 300.

Poleg Rogaškega teka v Rogaški Slatini, na Savinjskem organiziramo tudi:

Zakaj bi vaši otroci sedeli doma za računalniki in telefoni, če vam ponujamo super priložnost, da so aktivni v naravi na Rogaškem teku v Rogaški Slatini, na Savinjskem? Aktivnost je še posebej za otroke in njihov razvoj zelo pomembna, saj vpliva na njihovo fizično blagostanje, večjo koncentracijo in boljše počutje, dobijo pa tudi zelo dobro priložnost za spoznavanje sovrstnikov in druženje z njimi.
Če vas zanima več o našem Rogaškem teku v Rogaški Slatini, na Savinjskem, delovanje in drugi dogodki naše Športne zveze Rogaška Slatina, ali bi se radi na tek prijavili, nas kontaktirajte in z veseljem vam bomo posredovali vse potrebne informacije ter cene naših dogodkov.
Vabljeni na naš Rogaški tek v Rogaški Slatini, na Savinjskem! Pomagajte nam v naslednjem letu podreti zadnji rekord udeleže.

Povpraševanja
Ocene 4
ok lepo