Se bliža vaš poseben dan? Morda organizirate poroke in iščete cvetličarno za sodelovanje? Za poročno cvetje na Ptuju smo najboljša izbira pri Anja Zupanič s.p., kjer za vas oblikujemo najlepše poročne aranžmaje, dekoracije in šopke, ki bodo navdušili vas in tudi svate!

Ko pomislimo na poroko, pomislimo na ljubezen...in na cvetje - veliko cvetja! Ampak prav zares, cvetlična dekoracija predstavlja velik del organizacije poroke, in verjamemo, da je to zahteven proces. Zato v naši cvetličarni nudimo poročno cvetje za Ptuj, ki ga oblikujemo v prekrasne, po naročilu narejene poročne aranžmaje vseh vrst:
Možnosti je neskončno, in skupaj z našo pomočjo boste prejeli edinstvene poročne aranžmaje za vaš prav poseben dan. V naši cvetličarni smo izredno kreativni, iznajdljivi in domiselni, zato poskrbimo, da je prav vsaka naša stranka zadovoljna s končnim rezultatom.

Naša ponudba poročnega cvetja na Ptuju se razlikuje glede na letni čas oziroma sezono cvetenja, zato nam prosimo predhodno zaupajte specifične želje glede cvetlic, da jih lahko - v kolikor so izven sezone in je to potrebno - tudi pravočasno naročimo za vaš veliki dan.
Ustvarjamo edinstvene poročne aranžmaje za vsako stranko. Pri nas lahko izberete klasiko, romantične šopke, svetlo cvetje pastelnih barv, ali pa se odločite za kombinacijo zelenja, cvetlic, suhega cvetja... Ustvarimo lahko umetniške šopke, šopke iz divjih, poljskih cvetlic, in še več. Možnosti je veliko, in vedno se z veseljem lotimo novih projektov in izzivov.
Vabljeni, da nas kontaktirate, če imate kakršnokoli vprašanje, ali pa če želite, da za vas oblikujemo edinstvene aranžmaje in poročno cvetje. Na Ptuju vas pričakujemo!
Na voljo pa smo tudi za druge priložnosti, za oblikovanje šopkov, za žalne aranžmaje in podobno.

Povpraševanja
Ocene 5
Odlična trgovina, prijazno osebje