V neposredni bližini narave in v sklopu priljubljenega Kampa Mirjam se nahaja Bar Pavlinova klet. Za vse obiskovalce, potnike in goste kampa je to idealna okrepčevalnica na Razdrtem, ki združuje tradicijo domače kleti s sodobno ponudbo. Bar ponuja osvežitev v prijetnem ambientu in sprostitev na prostorni terasi s pogledom na čudovito naravo, kar ustvarja popolno okolje za umik od vsakodnevnega hrupa.

Bar Pavlinova klet okrepčevalnica v Razdrtem je zasnovan kot prostor, kjer lahko vsakdo najde nekaj zase. Poleg pestre izbire pijač, ki vključuje vse od domačih vin do osvežilnih brezalkoholnih napitkov, je poskrbljeno tudi za lakoto:
Kot osrednja okrepčevalnica v Razdrtem Bar Pavlinova klet ne ponuja le hrane in pijače, temveč tudi številne možnosti za popestritev prostega časa. Za naše goste so na voljo različne oblike razvedrila:

Bar Pavlinova klet je znan po svojem živahnem vzdušju, zlasti ob koncih tedna. Ob vikendih in posebnih priložnostih prirejamo zabave z živo glasbo, ki v kamp in bar privabijo ljudi od blizu in daleč. Ti dogodki so pogosto pospremljeni z akcijskimi cenami pijač, kar zagotavlja odlično zabavo brez visokih stroškov. Zaradi svoje lokacije in prostornosti je bar primeren tudi za neformalna praznovanja in druženja večjih skupin.
Ne glede na to, ali ste na poti proti morju ali raziskujete lepote Nanosa, je naša okrepčevalnica v Razdrtem obvezen postanek. Prijazno osebje, sproščeno vzdušje in kakovostna ponudba bodo poskrbeli, da se boste pri nas počutili domače in si nabrali novih moči za nadaljevanje poti. Za vsa vprašanja smo vam na voljo na navedenih kontaktnih podatkih, vabljeni pa tudi, da nas obiščete.

Povpraševanja
Ocene 26
dober kamp
lepo urejen kamp, ima vse, kar rabiš za oddih, super lokacija za izlete in prijazno osebje!
Insanely good campsite, clean bathrooms and really nice place for tents. The owner is insanely nice and there’s also a bar where you can order drinks and pizza and also play pool and darts free of charge if you’re staying there. The space for tents has really soft soil and is perfect, there’s also power outlets for campers nearby and for stuff like charging your phone etc.. Bathrooms are spotless, soap and toilet paper is supplied there and the shower was clean too. The water is drinkable and warm, for me personally one of the best campsites i’ve stayed at. Would definitely recommend! :)
Ali nam lahko zaupate, kaj vam ne ustreza?