Kozmetični studio Marjetka d.o.o. vam ponujamo vrhunske nege obraza, k nam v Ljubljano v Šiško pa pridite tudi na pedikuro in nego telesa.
Med negami uporabljamo vrhunske pripomočke in izdelke ter se vam individualno posvetimo. Negi in ostalim storitvam namenimo toliko časa, kolikor je potrebno, da dosežemo vaše zadovoljstvo.

Pri nas vam je kvalitetna nega obraza na voljo po najbolj dostopnih cenah v Ljubljani. Najdete nas v Šiški na naslovu Kunaverjeva ulica 6, kjer smo za vas prijetno in udobno uredili kozmetični studio.
Naročamo v najkrajšem možnem času, in sicer termin dobite preko telefona 040/433-667 , 01/518-42-52 ali e-pošte marjetka.hrncic@gmail.com.
Pridite in se razvajajte in prepričajte sami, da nega obraza pri nas v Ljubljani Šiška preseže vse ostale.
Povpraševanja
Ocene 2
nega obraza
Zelo prijeten in profesionalen kozmetični salon! V Kozmetičnem studiu Marjetka sem se počutila res dobrodošlo že od prvega obiska. Osebje je prijazno, strokovno in si vzame čas za vsako stranko posebej. Nega obraza je bila odlična, koža pa vidno bolj sveža in negovana že po prvem tretmaju. Salon je urejen, čist in sproščujoč, kar naredi celotno izkušnjo še bolj prijetno. Z veseljem priporočam vsem, ki iščejo kakovostne kozmetične storitve v Ljubljani!
pedikura
Z obiskom v Kozmetičnem studiu Marjetka sem bila zelo zadovoljna. Pedikura je bila opravljena strokovno, natančno in v prijetnem, sproščenem vzdušju. Že ob prihodu sem se počutila dobrodošlo, kar mi je veliko pomenilo.
Osebje je zelo prijazno, pozorno in si vzame čas za stranko, kar se res pozna pri kvaliteti storitve. Stopala so bila po tretmaju lepo negovana, rezultat pa dolgotrajen in estetsko lep.
Z veseljem priporočam vsem, ki iščejo zanesljiv in kakovosten kozmetični studio v Ljubljani
Ali nam lahko zaupate, kaj vam ne ustreza?