Kvalitetna zaključna gradbena dela Štajerska |
V podjetju TOMAŽ BENKIČ S.P. smo vam vedno z veseljem na razpolago za sodelovanje, če iščete izvajalca kvalitetnih zaključnih gradbenih del na Štajerskem.
Posebej smo specializirani za polaganje talnih oblog, kvalitetna zaključna gradbena dela pa vam uredimo v novogradnjah in pri adaptacijah stanovanjskih ter poslovnih objektov.

Čeprav smo še mlado podjetje, smo s svojo strokovnostjo, usposobljenostjo in ugodno ceno že prepričali zadovoljne stranke in upamo, da boste med njimi tudi vi. Z veseljem bomo v vaše prostore vnesli udobje in toplino.
Zaupajte nam svoje želje glede ureditve objekta in svetovali vam bomo optimalne rešitve. Delamo s kvalitetnimi materiali in v rokih ter po sprejemljivih cenah, kar so vse razlogi, da smo že sinonim za kvalitetna zaključna gradbena dela Štajerska.
Pridobite ponudbo in se prepričajte sami. Veselimo se sodelovanja z vami!
Povpraševanja
Ocene 1
Odlično opravljeno delo
Z opravljenim delom sem izjemno zadovoljen. Ob prvem stiku sem takoj začutil, da je delo v dobrih rokah — strokovno so mi svetovali o izbiri talne obloge in upoštevali moje želje. Polaganje je bilo izvedeno natančno, hitro in urejeno; po koncu dela ni bilo nobenega nereda, prostor je bil čist. Tla izgledajo odlično, končni rezultat je kvaliteten in trpežen — vsekakor je vidna vloga profesionalcev. Če želite zanesljivo in kvalitetno polaganje talnih oblog — z veseljem priporočam Tomaža Benkica s.p.!