Iščete dobro domačo gostilno v Sežani? Poleg dobre hrane od gostilne pričakujete tudi prijeten ambient, odlično postrežbo in prijazne cene?
Vse to vas čaka v Gostilni Pri Hribu.
V gostilni dnevno dokazujemo, da si zaslužimo biti sinonim za dobro domačo gostilno, če ne celo najboljšo v Sežani. Pridite in se prepričajte!

Glavni razlog, da smo znani kot dobra domača gostilna v Sežani, je seveda naša odlična hrana. Kuhamo:
Naša specialiteta so ribje jedi, ne zamudite pa tudi bogatega izbora ostalih jedi po naročilu in se prepričajte sami, da smo dobra domača gostilna, ki jo vsa Sežana priporoča in pozna z razlogom.

Prepričani smo, da se boste zaradi nas v Sežani vedno radi ustavili, saj se naš trud za goste ne ustavi pri kuhanju.
Naš cilj je, da nas vedno najdete, ko iščete dobro domačo gostilno v Sežani in okolici, ne glede na to, ali je vaš kriterij:
Zato se boste k nam radi vračali tudi zaradi atmosfere, ki jo ustvarja naše prijazno, ustrežljivo in profesionalno osebje. Za še več zadovoljstva pa poskrbimo še s prijaznimi cenami.

Obiščite nas v Sežani in spoznajte, kaj pomeni dobra domača gostilna. Ne bomo vas razočarali s ponudbo, postrežbo in ceno.
Prepričani smo, da nas boste kot mnogi stalni gostje tudi vi kmalu priporočali vsem, ki iščejo dobro domačo gostilno v Sežani.
V dobri domači gostilni ste dobrodošli posamezniki in družbe. Za pogostitve zaključenih družb nas pokličite in uredite rezervacijo. Več informacij o naši ponudbi je na voljo na naši spletni strani, vedno pa nam lahko pošljete tudi povpraševanje.
Cenik - dobra domača gostilna Sežana:
Če vas zanimajo cene, vas vabimo, da obiščete našo gostilno, nam pošljete povpraševanje ali pa nas pokličete!

Povpraševanja
Ocene 26
Našla slučajno. Prijazna postrežba, natakar predlagal ribo Pic (divjak), ki je bila več kot odlična. Pripravljeni pomagati in svetovati pri izbiri. Morska predjed vredna vse pohvale, pri sladicah (tiramisu in jagode s sladoledom) pa tudi niso nič falili. Vse sveže in okusno. Cene prijazne. Za liter Malvazije odštela samo 14 EUR 😉 Toplo priporočam!!!!
Ali nam lahko zaupate, kaj vam ne ustreza?